Polhograjci…nadaljevanje
Belica, 10.12.2011
Kroženje po Polhograjcih se nadaljuje…ob tem pa vprašanje ali naj bi res bila že zima? 😉 Continue reading
Belica, 10.12.2011
Kroženje po Polhograjcih se nadaljuje…ob tem pa vprašanje ali naj bi res bila že zima? 😉 Continue reading
Petrovo Brdo, 12.11.2011
Obetal se je prelep dan in škoda bi bila, da ga ne bi izkoristil kot je le mogoče. In z nič kaj dosti obotavljanja sem jo zaokrožil po trasi Gorskega maratona 4 občin. Continue reading
Izola, 6.11.2011
Verjetno letos najkrajši “tekmovalni” tek. In temu primerno je bilo na koncu tudi počutje. Continue reading
Trbovlje, 31.10.2011
Pred točno letom dni sem prvič spoznaval kraje v okolici Trbovelj, ki so vsekakor pustili pozitiven vtis. In zato se ni bilo težko odločiti ob ponovnem vabilu…
Ljubljana, 23.10.2011
In je za nami. Lepo je bilo, čeprav na trenutke težko. Sem že malo pozabil, kako ti lahko asfalt “nabije” noge. Hehehehe… 😀 Continue reading
Ljubljana 19.10.2011
Za nami je še zadnja tekma Slovenske treking lige v letošnjem letu. In tokrat se je vse zaključilo v prelepem sončnem vremenu v okolici Krtine in s skupno zmago Slovenske treking lige. Continue reading