May 13 2011

24 ur Sv. Primoža – poročilo

Stahovica-Sv. Primož 6.-7.5.2011

Tokrat prvič na 24 ur Sv. Primoža, kajti vedno se tekma pokriva s Tekom trojk, vendar tokrat , ker je potrebno migati za WS100, sem se po cca. 9 letih redne udeležbe na Teku trojk rajši odločil za Sv. Primoža… Continue reading


May 6 2011

24 ur Sv. Primoža

Stahovica – Sv. Primož, 6.-7.5.2011

Še druga 24. urna preiskušnja v kratkem času in hkrati ponovno dober trening za WS100. Sicer tekma obstaja že vrsto let, vendar pa se jo bom tokrat prvič udeležil. Štart ob 17. uri, potem pa gor in dol in gor in dol….vse do naslednjega dne, ko se ob 17. uri zaključi na Sv. Primožu. Kako napredujemo pa v nadaljevanju…

Continue reading


May 5 2011

Vsi škofjeloški hribi – 24 ur

Škofja Loka, 1.-2.5.2011

Tokrat je bil v planu nekakšen “neuradni” treking Slovenske treking lige in sicer obisk vseh škofjeloških hribov v 24 urah oziroma kot se je na koncu izkazalo je bila to “misija nemogoče”. Vseeno pa je bilo nepozabno doživetje.

Continue reading


Apr 27 2011

PST – tretjič…

Ljubljana, 27.4.2011

Prišla, videla, odtekla…in uživala. 😀 Nekako tako je potekal tek po poti okupirane Ljubljane na dan upora proti okupatorju. Continue reading


Apr 24 2011

Okoli Bohinjskega jezera

Bohinj, 23.4.2011

Že pred časom sem opravil zelo podobno pot vendar v bolj zimskem terminu. Glede na poletne temperature sem si tokrat obetal bolj kopno in tekaško pot, ki pa se je sprevrgla v vse kaj drugega… 😀 Continue reading


Apr 17 2011

Formaraton 2011

Ljubljana, 16.4.2011

Tokrat je bil pred nami že 3. dobrodelni 8 urni tek Formaraton v ljubljanskem Tivoliju. Do sedaj sem se udeležil že obeh izvedb poleg tega pa smo že dvakrat zmagali v kategoriji ekip (Tekaški forum-ultra), zato tudi tokrat udeležba ni bila vprašljiva. Continue reading


Apr 10 2011

Zlati treking po Golteh 2011

Golte, 9.4.2011

Še drugi treking v sklopu Slovenske treking lige in sicer tokrat na Golteh, kjer sem do sedaj videval zgolj zasnežena pobočja, tokrat pa za spremembo, trava, teloh, zvončki in trobentice…:D Continue reading